Tingimused

Peale lepingu jõustumist, eeldusel, et klient on nõustunud müügitingimustega ning Mööbliexpert Grupp OÜ arveldusarvele on laekunud 100% kauba maksumusest, toimetatakse kaup kohale Kliendi poolt tellimuses esitatud aadressil, kui Klient ei ole valinud ise kaubale järele tulla. 

Kliendil on võimalik valida 3 kohaletoimetamise viisi vahel:

 • OSC kulleri vahendusel Eesti Vabariigi piires
 • SmartPost
 • Esindusse tellimusele ise järele tulles

Tellitud kaup pakitakse 1-2 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist Mööbliexpert Grupp OÜ arveldusarvele.

Postitused tehakse E-R 15:00-18:00

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

 • OSC kulleri vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgneval tööpäeval.
 • SmartPosti pakiautomaadi vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgmisel päeval v.a. Saaremaa ja Hiiumaa
 • Esindusse võib kaubale järgi tulla tellimuse esitamisest ülejärgneval tööpäeval. Kui tellitud kaup on ettevalmistatud, anname sellest Teile teada.

NB! SmartPosti pakiautomaadis hoitakse kaupa kuni 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see Mööbliexpert Grupp OÜ`le. Kui pakk on tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.

 

Mööbliexpert Grupp OÜ vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest SmartPosti automaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku, kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest SmartPosti pakiautomaadist või kullerilt. Mööbliexpert Grupp OÜ ei saa kliendile välja saadetud tellimust tagasi kutsuda.

 

Üldiste tingimuste kehtivus

Üldised tingimused kehtivad www.furnituur.eu klientide ja www.furnituur.eu omaniku Mööbliexpert Grupp OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega.

Furnituur.eu jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a. juhul kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

www.furnituur.eu veebipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

 

www.furnituur.eu müüdavate toodete hinnad on kohaletoimetamise tasuta ning sisaldavad käibemaksu 20%.

 

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Kliendi ostukorv luuakse hetkel, kui ta on klikanud nupule "Lisa ostukorvi".

Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti veel ostma.

Klient saab muuta ostukorvis olevate toodete kogust ning neid vajadusel ostukorvist eemalda.

Ostukorvis olevad tooted on saadaval ka teistele klientidele hetkeni, mil Mööbliexpert Grupp OÜ on saatnud Kliendile arve.

Tellimuse vormistamisel valik klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused.

Tellimus väljastatakse peale tasumisele kuuluva summa täies ulatuses laekumist Mööbliexpert Grupp OÜ arveldusarvele.

 

Tellitud kauba eest tasumine

Tellimuse eest saab tasuda ülekandega Mööbliexpert Grupp OÜ arveldusarvele või kaubale ise järele tulles sularahas koha peal.

 

Tagastamine ja vahetamine

Furnituur.eu jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui Klient ei ole tellimuse kinnituses toodud summat tasunud Mööbliexpert Grupp OÜ pangakontole 100% ulatuses 5 tööpäeva jooksul.

Kui kaup ei sobi või ei vasta kliendi ootustele, on kliendil õigus see tagastada või vahetada teise mudeli vastu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kaup tuleb tuua või saata Narva mnt 40, asuvasse kauplusesse Jõhvis. 

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, originaal pakendis jne.

Kliendil on võimalus e-poest Itella SmartPostiga tellitud kaup mele tagastada 14 päeva jooksul tasuta. Paki saab tasuta tagastada sama uksekoodiga, mis kättesaamisel.

Vahetustoode jõuab kliendini hiljemalt 7 päeva jooksul alates tagastatud kauba jõudmisest meieni. Esimene kord on toote vahetus kliendile Itella SmartPostiga tasuta. Alates teisest korrast tasub postikulud klient.

Raha tagastatud kauba eest laekub kliendile tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamsest meie esinduses.

Pretensioonide esitamise õigus

Kliendil on õigus esitada pretensiooni kahe aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib klient nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist või raha tagastamist.

Toote nõuetele mittevastavuse ilmnemisel peab klient esimesle võimalusel kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul saatma või tooma toote Mööbliexpert Grupp OÜ esindusse Jõhvis, Narva mnt 40, ning kirjutama kirjaliku avalduse järgneva infoga:

 • Kliendi nimi ja kontaktandmed
 • kaebuse esitamise kuupäev
 • tootel ilmnenud defekti kirjeldus
 • esitatav nõue
 • arve number, võimalusel arve koopia

Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab klient õiguse nõuda tasuta toote parandamist või asendamist.

Võimalusel palume defektiga tootega ise kohale tulla, et leida pretensioonile võimalikult kiiresti mõlemaid osapooli rahuldav lahendus.

Mööbliexpert Grupp ei vastuta:

 • kliendi süül või hoolimatusel toote kahjustamise eest
 • defekti eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
 • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
  Site created by Risttark Media