Tarne

Kauba transpordiks on järgmised võimalused:

SmartPost - SmartPosti pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigutatud üle Eesti erinevatesse kaubanduskeskstesse.

SmartPostiga saadetav kaup võib kaaluda maksimaalselt 25kg. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed (koos pakendiga) on maksimaalselt 38*36*60 cm.

Valides tarneks SmartPosti, pange kindlasti märgetesse kirja, millisesse postiautomaati kaupa soovite.

SmartPostiga kauba tellimisel on teenuse hind 4,39 EUR. 

NB! Pakk tuleb automaadist välja võtta 7 päeva jooksul!

 

Ise järgi - Soovides kaubale ise järgi tulla, saate oma tellimuse kätte Furnituur.eu esindusest Jõhvis, Narva mnt 40. E-R 9.00 - 18.00.

sellisel juhul ei lisandu tellimusele transporditasu.

Kui kaup on valmis üleandmiseks, võtab Furnituur.eu Teiega telefoni või elektronposti teel ühendust ning teavitab Teid sellest.

Kaupa hoitakse nimetatud aadressil Teile 21 kalendripäeva. Kui selle aja jooksul ei ole kaubale järgi tuldud, siis teie tellimus tühistatakse ja ettemakstud raha ei kuulu tagastamisele. 

Olles tasunud kauba eest ülekandega ja kaubale ise järele tulles, palume kaasa võtta isikuttõendava dokumendi ja väljaprinditud tellimuse (koopia).

 

Kuller - Valides selle tarneviisi, saadame Teile kauba kulleriga aadressile (töö, kodu vms), mille tellimuse vormistamisel sisestasite. Ostja teeb enne paki teelesaatmist ettemaksu.

Kulleriga kauba tellimisel on teenuse hind 6.50 EUR.

NB! Suuremõõtmeliste ja raskete esemete saatmisel oleneb transpordihind kauba kaalust. Seda täpsustatakse ning antakse kliendile teada peale kauba ettevalmistamist transpordiks. Kui hind ei sobi, on kliendil õigus sellest teenusest loobuda või leiame mõne muu lahenduse.

  Site created by Risttark Media