Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla)

Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla)
Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla) Graniitvalamu SQD150 (võimalik paigaldada tööpinna alla)
Mudel: SQD150
Saadavus: Out Of Stock
Hind: 245.00€

Võimalikud valikud


* Graniitvalamu SQD150 :

Kogus:     - VÕI -   Lisa soovide nimekirja
Lisa võrdlusse

Kunstlik graniit on ühend materjal , mille põhikoosseisu kuuluvad mineraalvee komponentide täiteaineid ja vaigud. Toote pind, mis on valmistatud sellest materjalist , jäljendab naturaalset kivi ja visuaalselt kunstlik graniit palju ei erinegi kuid mõned selle omadused on tunduvalt paremad.

Loodusliku kivi peetakse üheks tugevamaks materjaliks. Tegelikult on see aga üsna habras kuna selle struktuuris on palju pisikesi pragusid. Seega võivad looduslikust kivist valmistatud tooted praguneda niiskuse, temperatuuri kõikumise või mehaanilise põrutuse tagajärjel.

Kunstgraniidi tihedus on kogu massi ulatuses ühtlane, seetõttu ei pragune toode atmosfääri ega mehhaanilise teguri mõjul.

Looduslikud kristallid muudavad aja jooksul oma esialgset värvi. Eriti kui see sisaldab palju rauda ja soolasid. Sünteetilisel graniidil seda probleemi ei ole sest iga täidetud mineraali osake on kaetud polümeeriga ning tal puudub otsene kokkupuude vee ja õhuga. Looduslikul kivil ei ole polümeerikesta ja seetõttu võivad kokkupuutel erinevate kemikaalidega kivi pinnale jääda laigud.

Need on vaid mõned paljudest omadustest, mis kunstlikult graniidil on. Seega julgeme soovitada valida just kunstlikust graniidist köögivalamu. Loodame, et see teenib Teid kaua ja täidab teie köögi stiili ja disainiga.

  Site created by Risttark Media